Technologia

termonadruki

Nasza drukarnia sitodrukowa pozwala na wykonywanie nadruków na różnego rodzaju podkładach, np. takich jak gore-tex, neopren, przędza, materiały aktywne, odzież dziecinna, koszulki, torby, puzzle itp. Możemy na życzenie nadrukować dosłownie wszystko i umiemy dostosować procesy technologiczne do uzyskania celu określonego w zleceniu. Nadruki sklasyfikowane są pod względem uzyskania odpowiedniego efektu np.efekt elastyczny, przemysłowy, odbijający światło, gumy żelowej na odzieży, itp.

Niewielki koszt jednostkowy wydruku powoduje, że nawet pojedyncze egzemplarze lub bardzo krótkie serie mają przystępną cenę. Do każdej powierzchni konieczne jest zastosowanie odpowiedniego nośnika. Po wydrukowaniu lub wyplotowaniu interesującego nas motywu na odpowiednim papierze lub folii (w zależności od tego, na jaką powierzchnię chcemy przenieść nadruk), układamy go np. na koszulce lub innym podkładzie i wgrzewamy za pomocą prasy transferowej. Przeniesienie nadruku następuje w wyniku działania wysokiej temperatury i nacisku.

metki silikonowe

Jedną z naszych specjalności są termotransfery umieszczane na wewnętrznych częściach materiału na różnego rodzaju metkach, etykietach i rozmiarówkach, które z racji tego, że znajdują się blisko szyji muszą być elastyczne, miękkie, satynowe w dotyku i nie mogą w jakikolwiek sposób drapać skórę. Wykonujemy także termonadruki w wewnętrznej części buta na wkładce skórzanej. Zastosowanie bardzo wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje, że nadruki są odporne między innymi na promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy pranie.

sitodruk drukarnia napisy na koszulkach nadruki na odzieży etykieta drukarnia sitodrukowa termotransfer drukarnia sitodruk
film do druku matryc

Film do druku matryc sitodrukowych - klisze do sitodruku

Nasze produkty wyróżnia stała, powtarzalna jakość.
Dzięki dobrej jakości klisz sitodrukowych, zapewniamy wysokie standardy druku, a równocześnie jesteśmy jego dystrybutorem.

Film do drukarek atramentowych występuje w wymiarze : 17'' x 30m, 24'' x 30m, 42'' x 30m.

1. Klisze do sitodruku przeznaczone są do druku drukarkami atramentowymi m.in. Epson:
- tuszem barwnikowym.
- tuszem pigmentowym.

2. Materiał bazowy filmu jest grubości 100 mikronów, z powłoką wynosi pomiędzy 118 - 125 mikronów.

3. Klisze do sitodruku pokryte są specjalną powłoką, która umożliwia równomierne pokrycie tuszem i szybkie schnięcie oraz uzyskanie maksymalnej rozdzielczości i nasycenie kolorów .
Idealnie nadaje się do sitodruku i do separacji kolorów. Film ma bardzo dobrą stabilność i nadaje się do drukowania rastrów.

Drukarka atramentowa i klisza idealnie zastępuje naświetlarkę, co obniża w znaczny sposób koszt przygotowania matryc.

Parametry składowania kliszy do sitodruku.
Można ją przechowywać do 18 miesięcy w oryginalnym opakowaniu.
Temperatura nie większa niż 30 stopni.
Wilgotność 30-70%.

3.Parametry
Gęstość druku:
- przy użyciu tuszu na bazie pigmentu 3,00
- przy użyciu tuszu na bazie barwnika 4,00