Opinie

Wszystkich Klientów zachęcamy do przesyłania swoich uwag i opinii o naszych usługach.

Jan
Wrocław

Zamówione koszulki z nadrukiem dotarły do mnie w umówionym terminie. Napisy były bardzo dobrej jakości i bardzo estetyczne. Nie spodziewałem się, że można uzyskać takie arcydzieła za stosunkowo niewielkie pieniądze. Po kilku praniach nie zauważam praktycznie żadnych ubytków i utraty koloru. Jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić wszystkim zainteresowanym nadrukami na odzieży firmę Pana Marcina Baranowskiego.

Andrzej
Poznań

Metki termotransferowe jakie zamówiłem w firmie Mag-Service są takie, jak oczekiwałem: delikatne w dotyku, wyraźne napisy i nie drapią szyji. Materiał użyty do produkcji tych metek już na pierwszy rzut oka wygląda na wysokiej jakości. Przyszywanie metek do ubrań jest bardzo łatwe i zajmuje kilka sekund. Z pewnością nie jest to nasze ostatnie zamówienie.

Krzysztof
Wrocław

Długo szukałem firmy, która w swojej ofercie ma termotransfer silikonowy. Gdy trafiłem do firmy Pana Marcina Baranowskiego od razu zauważyłem pełen profesjonalizm i zrozumienie wobec moich wymagań. Gdy zobaczyłem jakie cuda potrafią maszyny firmy Mag-Service, to wiedziałem, że tutaj zostaję i składam zamówienie. Jeśli ktoś potrzebuje nadruk za pomocą termotransferu silikonowego to jest odpowiednie miejsce na takie zlecenie.