O nas

termonadruki

Specjalizujemy się w produkcji nadruków na odzież przy pomocy transferów. W ten sposób otrzymujemy niepowtarzalną trwałość, której nie otrzymają państwo przy tradycyjnych metodach. Oferujemy naszym klientom termonadruki spełniające ich oczekiwania, stawiamy sobie i swoim pracownikom wysokie wymagania oraz nieustannie wyznaczamy nowe cele i zadania.

Łącząc sztukę z naturalnymi walorami nadruków, kreujemy unikalną jakość , a indywidualna realizacja każdego projektu sprawia, że staje się on niepowtarzalną ozdobą produktu. Dopełnieniem tak zaprojektowanych elementów jest oryginalna jakość nadruków, która doskonale podkreśla ich charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno.

Czego możesz od nas oczekiwać?

1
Jakość nadruków

Dynamiczny rozwój firmy, sukcesy oraz rozpoznawalność na europejskim rynku, ale także dbałość o jakość materiałów i precyzję wykonania.

2
Estetyka nadruków

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby cechowała kunsztowna forma i elegancja, a ich funcjonalność przekładała się na uznanie polskich oraz zagranicznych klientów.

3
Nowoczesne wzornictwo
Wykwalifikowana kadra pracowników ciągle podnosi swoje umiejęńóści poprzez kursy i szkolenia w zakresie nowych trendów we wzornictwie.